Klienci często pytali nas w czym się specjalizujemy.

Odpowiadamy:

Wytrwale realizujemy Wartościowy cel…
 
Zapraszamy do skorzystania z Wartościowych usług w naprawdę atrakcyjnych cenach.
 
Wybierz coś dla siebie!
 
Korzystaj z wielu pojedynczych usług oraz atrakcyjnych pakietów!
 
Ważne, że możesz zadbać o swój samochód w jednym miejscu podczas jednej wizyty korzystając z pakietów usług.
 
Zapraszamy do naszego serwisu na usługi np.:
Klimatyzacja naprawa i serwis  wymiana oleju, wymiana rozrządu, akumulatory, naprawa układu hamulcowego, tarcze, klocki, naprawa zawieszenia, naprawa alternatorów, wymiana  i sprzedaż opon,  wymiana płynu chłodniczego to i wieli innych i co tylko sobie życzysz☺
Dobrze, że do nas trafiłeś.
 
Jest to stan, w którym przygotowanie spotyka się z okazją!
 
A ten stan nazywa się szczęściem! 
 
 
Angażujemy się w zapewnianie najwyższej jakości wszystkich zainstalowanych części oraz wykonanych usług. Jakość i nasze uwielbienie perfekcji są w centrum naszych działań. Używamy zaawansowanej technologii, a wysokiej jakości produkty, które oferujemy tworzą pozytywne doświadczenie dla kierowcy. Wielu kierowców zaufało PROJECT : CAR, ponieważ wiedzą, że zajmiemy się dobrze ich pojazdami.
 
Nasz zespół doradców samochodowych i techników serwisowych szczycą się zrozumieniem samochodów i ludzi, którzy je prowadzą. Nasze usługi i remonty zabezpieczone są elastyczną gwarancją, która jest dostosowana do potrzeb i oczekiwań klientów.
 
Staramy się nawiązywać długotrwałe relacje z klientami, aby zapewnić najlepsze usługi dla klienta i najodpowiedniejsze rozwiązania dla twojego samochodu. Dodatkowo, zawsze staramy się odpowiadać na twoje pytania i objaśnić naszą pracę tak, abyś czuł się dobrze na każdym etapie prac.”
 
 
 

Nasze Usługi